Aktuality


Aktuality z dění dětské skupiny jsou dále uváděny v interní FB skupině "Klíček k radosti", která je přístupná pouze pro rodiče dětí navštěvujících dětskou skupinu.

                                       -------------------------------------------------------------------------------

Ve čtvrtek 12.7.2018 proběhne ve třídě dětské skupiny Klíček k radosti schůzka s rodiči dětí, které k nám v současné době docházejí, případně začnou docházet v příštích měsících. Je pro nás důležité, a stejně tak pro děti, aby hlavní principy výchovy probíhaly ve shodném duchu doma i v MŠ. Rozdílné přístupy dítě sice zvládne, ale jsou pro ně významnou zátěží. Mimojiné také proto bychom se s vámi rády sešly a popovídaly si o tom, jak to u nás chodí, co po dětech vyžadujeme a v čem jim naopak ponecháváme větší volnost a prostor pro sebevyjádření, jaké jsou naše představy o výchově dětí a v čem jsou shodné nebo naopak odlišné s představami každého z vás.. V závěru schůzky bysme měli mít jasno, jestli jsme tou správnou školkou pro vaše dítě a zda nabízíme to, co právě vaše rodina potřebuje, případně co bysme mohli z obou stran udělat pro to, aby tomu tak bylo. :)
Připravte si prosím všechno, co vás zajímá a my si zase připravíme všechno, co vám potřebujeme sdělit. :)
Schůzka je opravdu důležitá a byla bych ráda, pokud by přišel za každé dítě minumálně jeden z rodičů, nejlépe oba. Pro děti si prosím zajistěte hlídání, ať se můžeme plně soustředit na obsah schůzky.
Těší se na vás Eva a Lucka (Lída je omluvená z důvodu čerpání dovolené) :-)

V pátek 20.4.2018 jedeme s dětmi z Klíčku k radosti do Hvězdárny a planetária v Brně na program Život stromů. Prosím rodiče, aby nám zapsali na nástěnku v šatně, jestli mají o výlet zájem. Máme rezervovaných 14 míst.
Odjezd v 8.45 z vlakové zastávky Velké Pavlovice, v Zaječí přestup na rychlík do Brna (odjezd 8.59 - kdyby někdo nestíhal vlak z Pavlovic) :) a pak už tramvají č.4 k hvězdárně. :) Prosím o nabalení větší svačiny, aby vystačila na celý den. :) Návrat je plánovaný na 14.36 z Brna, takže 15.00 v Zaječí a 15.13 v Pavlovicích na zastávce, pokud se ještě nezdržíme na hřišti u zastávky tak po 15.30 bysme mohli být na základně. Náš první velký výlet! Moc se těšíme.

Na středu 18.4. od 16:00 vyhlašujeme jarní blešák pro všechny příznivce DS Klíček (k) radosti. Máte doma jarní či letní oblečení, které už je vám velké nebo malé, nebo už na něj prostě nemáte náladu a zbytečně zabírá místo ve skříni? Přijďte nabídnout jiným, kteří je třeba naopak moc rádi vynosí. Ať už maminky, tatínkové, či děti. :) Přijďte všichni, ať se poznáme, pánové můžou nachystat táborák, dřeva je na zahradě dostatek a potřebujeme uvolnit místo. Na opékání si vezměte každý, co má rád. Věřím, že se vydaří počasí a že si to společně krásně užijem. Těšíme se na vás. :) Eva, Lucka a Lída.

V sobotu 10. 3. 2018 od 15.00 proběhne v prostorách dětské skupiny slavnostní zahájení provozu dětské skupiny Klíček k radosti. Těšíme se na vás. Eva, Lucia, Lída

Od 1. 3. 2018 otevíráme celotýdenní provoz dětské skupiny pro maximálně 12 dětí. Nabízíme ještě poslední 4 místa na celotýdenní docházku.